Maak kennis met het project "De gele doos"

24
feb
2021

Het pakket bestaat uit een simpele gele lunchbox met herkenbare sticker en een door de gebruiker ingevuld identificatieformulier met medische en persoonlijke gegevens.
Ongeveer iedereen heeft een koelkast. Dus dat is de beste plek om die gele doos met die informatie te bewaren.

Eventueel kan het medicatieschema (verkrijgbaar bij de apotheek), niet de medicatie zelf, toegevoegd worden.

 

Een mantelzorger, vriend of familielid kan helpen met het invullen van invullen van de informatiefiche. Een sticker van het project op de deur van de hal met de woonkamer, laat de hulpdiensten weten dat de doos in de koelkast aanwezig is.Bij eventuele interventies van de hulpverleners (ambulance, brandweer, politie...) dienen ze alleen maar de gele doos in de koelkast te zoeken, om de nodige gegevens te vinden. Dit is belangrijk, want hoe vlugger de hulpverlener thuis alle noodzakelijke informatie vindt, hoe vlugger zij weten welke zorg ze moeten aanbieden. De coronacrisis heeft aangetoond dat de gele dozen voor heel wat mensen nuttig kunnen zijn. Stad Brugge wil haar inwoners zo goed mogelijk beschermen, daarom wordt de ‘Gele doos’ voor elke kwetsbare Bruggeling ter beschikking gesteld. Op vertoon van deze brief kan u het gratis exemplaar van de ‘Gele doos’ afhalen voor uw zorgvrager.

Hoofdbibliotheek Biekorf T 050 47 24 00

De Arend koolkerke.bibliotheek@brugge.be

De Dijk dedijk.bibliotheek@brugge.be

De Garve degarve.bibliotheek@brugge.be

Sint-Michiels sint-michiels.bibliotheek@brugge.be

Sint-Andries sint-andries.bibliotheek@brugge.be

Daverlo assebroek.bibliotheek@brugge.be

De Zorge dezorge.bibliotheek@brugge.be

Sint-Thomas sint-thomas.bibliotheek@brugge.be

Lissewege lissewege.bibliotheek@brugge.be

De Schorre dudzele.bibliotheek@brugge.be

J.F.Willem Zeebrugge

Buurtcentrum De Balsemboom (LDC)

050 32 78 80 debalsemboom@mintus.be

Buurtcentrum Van Volden (LDC)

050 32 78 90 vanvolden@mintus.be

Buurtcentrum ’t Reitje (LDC)

050 32 60 95 reitje@mintus.be

Buurtcentrum ’t Werftje (LDC)

050 32 60 50 werftje@mintus.be

Buurtcentrum De Garve (LDC)

050 32 60 60 degarve@mintus.be

Buurtcentrum Meulewech (LDC)

050 32 70 91 meulewech@mintus.be

Buurtcentrum Ter Leyen (LDC)

050 32 60 10 terleyen@mintus.be

Buurtcentrum Ten Boomgaarde (LDC)

050 32 78 40 ldctenboomgaarde@mintus.be

Buurtcentrum De Dijk

050 31 03 27

Buurtcentrum Den Heerd

050 32 62 85 denheerd@mintus.be

Buurtcentrum Levensvreugde

050 32 62 80 levensvreugde@mintus.be

Buurtcentrum Sconevelde

050 32 60 57 sconevelde@mintus.be

Buurtcentrum d’Oude Stoasie

050 32 63 40 oudestoasie@mintus.be

 

 

 

Deel deze pagina