Ontdek
Ontmoet
Banner geniet
Beweeg
Ervaar

Dienstencentra

Ganzenstraat 33
8000 Brugge

tel. 050 32 78 80
fax 050 32 78 88
debalsemboom@ocmw-brugge.be

Bus:  6
Reistijd: 15minuten
Bushalte: Coupure

Bus: 16
Reistijd: 15minuten
Bushalte: Coupure
Bus elke 20 minuten 

Van Volden

Joris Dumeryplein 1
8000 Brugge
tel. 050 32 78 90
fax. 050 32 78 94
vanvolden@ocmw-brugge.be

 

Bus: alle centrum bussen vanaf het station Brugge
Reistijd: 5 minuten

Bushalte: ‘t Zand

't Reitje

Annuntiatenstraat 34
8000 Brugge
tel. 050 32 60 95
reitje@ocmw-brugge.be

Bus 13 of 3
Reistijd:
17 minuten

Bus: 14 of 4
Reistijd: 20minuten

Bus elke 5 minuten

 

 

Werftje

Werfstraat 88
8000 Brugge
tel. 050 32 60 50
werftje@ocmw-brugge.be

 

Bus: 3 of 41 of 42

Reistijd: 16 minuten

Bushalte: Brugge Keizer Karel

 

 

 

De Garve

Pannebekestraat 33
8000 Brugge
tel. 050 32 60 60
degarve@ocmw-brugge.be

Bus: 14

Reistijd: 25 minuten

Bushalte: Brugge De Garve

Meulewech

Kosterijstraat 40
8200 Sint Andries
tel. 050 32 70 91
meulewech@ocmw-brugge.be

Bus: 5 of 15

Reistijd: 20 minuten

Bushalte:

Sint–Andries Korte Molen (bus 15)
Sint- Andries Molendorp (bus 5)

Levensvreugde

Lisseweegs Vaartje 43
8380 Lissewege
tel. 050 32 62 80
levensvreugde@ocmw-brugge.be

Bus: 47

Trein: Elk uur trein naar Zeebrugge dorp

Reistijd:

·         Trein: 30 minuten

·         Bus: 40minuten

 

 

Kroosmeers 1
8310 Assebroek
tel. 050 32 60 10
terleyen@ocmw-brugge.be

Bus: 2

Reistijd: 20 minuten

Bushalte: Sint-Lucas

Bus elke 20 minuten

 

Sconevelde

Brieversweg 334
8310 Sint-Kruis
tel. 050 32 60 57
sconevelde@ocmw-brugge.be

Bus: 6

Reistijd: 30 minuten

Bushalte: Poortersstraat

Bus elke 15 minuten

 

De Zonnebloem

Rijselstraat 68
8200 Sint-Michiels
tel 050 38 57 02
dezonnebloem@ocmw-brugge.be

Bus: 7 of 17

Reistijd: 10 minuten

Bushalte: Sint- Michiels Park

 

 

 

 

De Dijk

Blankenbergse Steenweg 221
8000 Sint-Pieters

tel 050 32 60 58
dedijk@ocmw-brugge.be

Bus: 3

Reistijd: 20 minuten

Bus elke 20 minuten

Bushalte: Kolvestraat

 

 

Lokale dienstencentra Brugge

Wat?

Bij de Brugse Dienstencentra kan men terecht voor: ontmoeting, ontspanning, vorming en recreatie. Daarnaast verlenen wij u graag informatie, advies en dienstverlening binnen de thuiszorg.

Voor wie?

We richten ons tot iedereen.
U bent niet te jong of te oud om uw weg te vinden in ons activiteitenaanbod. U hebt ondersteuning nodig binnen uw thuissituatie.
U wenst een actieve rol als vrijwilliger op te nemen.

Waarom?

Wie actief is blijft langer gezond. Anderen ontmoeten houdt u jong.

Maar er is meer: het gaat ook over zelfontplooiing. Over mantelzorg. Over samenwerkingen. Over concrete oplossingen.
En daar willen de dienstencentra op inzetten!

Het OCMW Brugge investeert in goed uitgeruste dienstencentra over het ganse grondgebied.

We heten u graag welkom.

Nin Raeymaekers                               Christian Fillet                          Dirk De fauw
Diensthoofd dienstencentra              Secretaris OCMW Brugge          Voorzitter OCMW Brugge